niedziela, 17 marca 2013

Niedzielne przedpołudnie

Wszyscy wyglądamy wiosny. Takie cudne słońce świeci od kilku dni na błękitnym niebie. Wydawać by się mogło, że to już.... że wiosna, ale śnieg rozwiewa nasze płonne nadzieje. W wielu domach wiosnę przywołuje się kwiatami i dekoracjami, bo święta już za 2 tygodnie. Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko mknie.
W moim (tymczasowym) domku też wiosna wygląda z kątów. Ptaszki przysiadły na parapecie, kwiaty na stole. Jednak dziś chciałabym pokazać moją wczorajszą radosną twórczość. Oj, długo zbierałam się do niego i zebrać się nie mogłam. Ale już jest, pojawił się w ciągu jednego wieczoru:)


A teraz pobuszuję chwilę w necie, przyszykuję śniadanko dla Majuś, która się lada chwila obudzi i pójdziemy na przedwiosenny spacerek. A tymczasem zapraszam jeszcze na przedpołudniową kawkę:) Miłego dnia!

10 komentarzy:

 1. Ewa fantastyczny przepiśnik. Ja też się zbieram do mojego...bez efektów ;) uściski ogromne dla Was :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiśnik wyszedł Ci super. Ja muszę w ten spsób ozdobić sobie mój segregator na przepisy ale kiedy to będzie? Pewnie po powrocie do Polski dopiero.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne kolorki przepiśnika :) gratuluje :)
  Wszędzie śnieg... u mnie na śląsku słońce obudziło mnie rano ślepiąc niemiłosiernie po oczach:) ale to jak najbardziej mi odpowiada :D
  Miłej niedzieli!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prezentuje się naprawdę świetnie i jest taki kolorowy, zapraszam do mnie na wielkanocne DIY Gosia z homefocuss

  OdpowiedzUsuń
 5. bosiu jakie to piekne! ladnie tu u Ciebie bardzo mi sie podoba. zapraszam i do nas bedzie nam bardzo milo jak zajrzysz a jeszcze bardziej jak poznamy twoja opinie na tematy o ktorych pisze :) pozdrawiam http://dzieciozmaganiamatki.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 6. cudny! taki wiosenny, piękny! :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziewczyny, bardzo wam dziękuję za tyle pochwał:)

  OdpowiedzUsuń