czwartek, 2 stycznia 2014

Poświątecznie, noworocznie...

Nawet nie zdążyłam złożyć świątecznych życzeń.
Łącząc więc z noworocznymi życzę Wam wszystkiego najlepszego, realizacji planów, spełnienia marzeń, tych większych i tych mniejszych i oby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni. 


       Rok 2012 był dla mnie rokiem bardzo ważnym i cudownym, bo urodziła się moja mała córa, ale i rok 2013 był rokiem dużych zmian. 
     Spełniło się jedno z moich marzeń o własnym miejscu na ziemi, własnym mieszkanku. Na szczęście dość szybko i bezproblemowo dokonaliśmy zakupu. Kredyt dostaliśmy w tempie iście ekspresowym. Sprawy urzędowe zostały załatwione błyskawicznie. 
Jak zauważyłam niezwykle pomocna była moja córa:) Teraz jeśli wybieram się załatwiać cokolwiek w urzędzie, zabieram Majeczkę- "udręczona" kobieta z płaczącym dzieckiem na ręku jest obsługiwana natychmiastowo i bez zbędnej biurokracji. Polecam ten patent.

       Kolejną zmianą było oddanie Mai do żłobka. Na szczęście córa zaaklimatyzowała się
w miarę szybko. Ciocie są sympatyczne, żłobek mały, przytulny i co chwilę dzieciakom fundują jakieś atrakcje. Oprócz stałych zajęć z rytmiki i języka angielskiego (!), mieli np. bal jesienny, mikołajki, a teraz czeka nas bal karnawałowy (strój już prawie skompletowany - będzie małą Hiszpanką, gwiazdą flamenco:))

      Co do mieszkanka, to urządzamy je powoli, w miarę możliwości finansowych, ciesząc się każdą zmianą, każdym dodatkiem.


Tu jeszcze kawałek świątecznego salonu,do którego przybyła nowa półka nad łóżkiem
i milusi dywan.         A tutaj druga część naszego salonu. Wybrałam meble i drzwi w kolorze dąb sonoma, ściany mają kolor szary, tak jak  i sofa i do nich dopasowaliśmy ostatnio zakupiony dywan.


Pozdrawiam jeszcze w poświątecznym nastroju, bo już za chwilę będziemy niecierpliwie wyglądać wiosny, tyle że zima ma trwać i trwać :(

8 komentarzy:

 1. Ewuniu,pięknie macie urządzone mieszkanko no i własne a to najważniejsze.Wiem coś na ten temat bo od trzech lat i my w końcu jesteśmy na swoim.Wcześniej tułaliśmy się od stancji do stancji przez 8lat.Tyle,że będziemy je spłacać chyba do końca życia ;[
  Życzę ci aby nowy rok przyniósł wam same dobre chwile pełne radości a wszelkie marzenia żeby się urzeczywistniały!
  Szczęśliwego...!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, z tym kredytem to faktycznie, człowiek cieszy się, że dostał, ale przeraża się, że to niemal na całe życie:( Staram się o tym nie myśleć:) Dziękuję za życzenie, tobie też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

   Usuń
 2. piękny salon w świątecznej szacie.
  oby kolejny rok przyniósł równie wiele radości co poprzedni. wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, życzę Ci aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego... Dużo radości i zdrówka... Pięknie u Ciebie:) Ściskam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i życzę Tobie wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:)

   Usuń
 4. Paten - cudny, szoda że moje dzieci są już za duże ... ;) Trzymam kciuki za realizację marzeń . Pozdrawiam - M.

  OdpowiedzUsuń